Menu dostępności (CTRL+U)
Zmień kontrast
Podświetl linki
Zatrzymaj animacje
Powiększ tekst
Szerokość tekstu
Wysokość linii
Resetuj ustawienia
warsztaty
 • 2 SIERPNIA

   WARSZTATY ANIMACJI POKLATKOWEJ 30. LEGNICKA AKADEMIA FILMOWA- WARSZTATY FILMU ANIMOWANEGO

   Warsztaty animacji poklatkowej 30. Legnicka Akademia Filmowa- Warsztaty Filmu Animowanego

   2-12 sierpnia 2023 r.

   Warsztaty animacji poklatkowej to wydarzenie wyjątkowe na mapie Polski, a także Europy. Co roku przyciagają coraz większą liczbę uczestników, którzy cenią w nich profesjonalne podejście do pracy nad filmem i oczywiście wspaniałą, niepowtarzalną atmosferę.

   Co roku w toku warsztatów powstają dziesiątki filmów często  docenianych na festiwalach i konkursach filmowych w kraju i poza jego granicami.

   Na naszych warsztatach proces powstawania filmów animowanych w technice poklatkowej, z ang.: stop motion, obejmuje wszystkie etapy produkcji, od stworzenia scenariusza, przez projekt i wykoanie postaci oraz scenografii, zdjęcia, aż po postrprodukcję: montaż i udżwiękowienie filmu animowanego.

   Na warsztaty może zapisać się KAŻDY! Nie istnieją ograniczenia wiekowe, przyjmujemy uczestników początkujących jak i o wyższym stopniu zaawansowania. Co roku w warsztatach uczestniczą również osoby z niepełnosprawnościami. 

   W tym roku lista uczestników jest już zamknięta. Warsztaty będą miały miejsce w dniach 2-12 sierpnia. Zapraszamy zatem w przyszłym roku. Nie ważne ile masz lat i na jakim stopniu zaawansowania jesteś, zawsze jest dobry czas na rozpoczęcie przygody z animacją:)

   Regulaminu oraz karty zgłoszenia szukaj tutaj, stronie: www.laf-wfa.pl  lub na naszych mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/LAFLegnica.

   Serdecznie zapraszamy:)